کافه کادو

درباره کافه کادو

کافه کادو مجموعه ایست کوچک اما پرامید و پر تلاش . کافه کادو خود جوان است و به جوان های ایران عشق میورزد . کافه کادو خوب میداند که صدها هزار جوان هنرمند و با استعداد در این سرزمین هستند که میتوانند بدون نیاز به کمک کسی ، با توانایی های فوق العاده خودشان استقلال مالی داشته باشند ، آن هم با پشتوانه خلاقیت ، هنر و دانششان . کافه کادو تلاش دارد که در وسع خود ، بستری درخور برای گردهم آیی این جوانان خوب در محیط مجازی ایجاد کند . کافه کادو بر آن است تا با استفاده از پتانسیل های خود توانایی های هنرمندان را معرفی کند . کافه کادو یک کسب و کار انتفاعی است ، اما در کافه کادو پول همه چیز نیست . روحیه همکاری ، تقویت یکدیگر ، انتقال انرژی های مثبت و انتشار مهربانی و زیبایی شالوده اصلی کافه کادوست .
کافه کادو معتقد است که صنایع دستی میتواند بخشی از بیکاری جامعه را برطرف سازد و در آینده به عنوان رکنی تاثیر گذار ، بخشی از رشد اقتصادی کشور را بر عهده بگیرد . با این همه استعداد ، ما نباید بی کار باشیم . باید کار کنیم و کار ایجاد کنیم . کافه کادو معتقد است که ایران کهکشانی از هنرمندان است . با این همه ستاره میبایست خیلی بهتر از این بود . نگاه کافه کادو به آینده است.

با کافه کادو باشید !

کافه کادو روزهای دوشنبه و جمعه یه خبرنامه کامل به صورت ایمیل برای تمام دوستانش ارسال میکنه . . در این خبرنامه مقالات جدید و جالب در مورد صنایع دستی و دست آفریده های خلاقانه ، محصولات جدید ، اخبار تخفیفات گروهی برای شما ارسال میشه. همچنین کدهای تخفیفی برای شما ارسال میشه که میتونید ازش در سایت استفاده کنید .

اگر اهل شبکه های اجتماعی هم هستی ، حتما حتما ما رو اونجا هم دنبال کن