لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

کافه کادو

مقالات صنایع دستی

برای معرفی آشنایی بیشتر شما دوستان با صنایع دستی ایران و جهان ، در این بخش مقالاتی از منابع عموما دانشگاهی انتخاب و گردآوری شده .

خلاقانه ها

خلاقیت هیچ پایانی ندارد . اینجا صدها مقاله و ویدئو خواهید یافت که خلاقیت شما را برای ساخت دست آفریده هایی برای تزیین منزل یا حتی کادو دادن افزایش میدهد .

هنرهاي چنگالي

گاهي وسايلي که روزمره به صورت معمول ازشون استفاده ميکنيم و بهشون بي توجهيم، ميتونن تبديل به يک اثر هنري زيبا بشن! اين مقاله ايده هاي جالبي براي ساخت آثار هنري با استفاده از چنگال بهتون ميده. پيشنهاد ميکنم حتما ببينيد.

-

    

عکس هاي نوراني

اين مقاله روش جديدي براي چيدمان و ارايه عکس تو فضاي خونه داره که خيلي جالب و جذابه. مي تونيد از اين ايده استفاده کنيد و روش هاي جديدتري براي چيدمان عکس هاتون خلق کنيد.

-

    

شاخه های گل گلی

این مقاله روش ساخت شاخه های گل گلی زیبا رو آموزش میده که با استفاده از سیم، پارچه و چسب ساخته میشه و به محیط و فضای اطرافتون رنگ و انرژی میده.

-

    

سفالگري کنيم!

اگر به کار با گل و سفالگري علاقه داريد اما به هر دليلي به صورت حرفه اي آموزش نديديد اين مقاله ايده هاي جالبي براي شما تازه کارها داره که ميتونيد با استفاده از اون آثار سفالي شيک بسازيد.

-

    

ایده هایی برای رنگ کردن بطری

تو این مقاله میبینید که چجوری به راحتی و بدون داشتن مهارت پیشرفته نقاشی و حتی بدون قلمو میتونید بطری های ساده رو رنگ کنید و اون ها رو تبدیل به گلدان یا هر وسیله کاربردی دیگه بکنید.

-

    

آويز چرمي گلدان

اگه اهل کار با چرم هستيد اين مقاله يه ايده جالب براي ساخت آويز گلدان داره که خيلي باحال و سادست. پيشنهاد ميکنم حتما ببينيد.

-