مقالات صنایع دستی

برای معرفی آشنایی بیشتر شما دوستان با صنایع دستی ایران و جهان ، در این بخش مقالاتی از منابع عموما دانشگاهی انتخاب و گردآوری شده .

خلاقانه ها

خلاقیت هیچ پایانی ندارد . اینجا صدها مقاله و ویدئو خواهید یافت که خلاقیت شما را برای ساخت دست آفریده هایی برای تزیین منزل یا حتی کادو دادن افزایش میدهد .

هولدر عکس

اگه از قاب عکس های بازاری خسته شدید و دوست دارید از روش جدید و خلاقانه ای برای گذاشتن عکس ها تو فضای خونه استفاده کنید، این مقاله شیوه های جالبی بهتون پیشنهاد میده که میتونید به راحتی اون ها رو بسازید.

-

    

ساخت دستبند های رنگی

اگر دوست دارید برای هر رنگ لباس و مانتو یک مدل دستبند خاص و زیبا داشته باشید، پیشنهاد میکنم حتما این مقاله رو ببینید. این مقاله چند روش خیلی آسون برای ساختن دستبندهای جذاب رو  بهتون آموزش میده که میتونید  با استفاده از لوازم موجود در بازار اون ها رو بسازید.

-

    

ساخت یک جعبه ساده و زیبا

شاید شما هم برای کادو کردن هدیه هاتون مشکل داشته باشید و همیشه براتون دردسر ایجاد کنه. این مقاله روش ساخت یک جعبه قشنگ و راحت رو آموزش میده که مطمئنا براتون مفیده.

-

    

جالباسی شهری

این مقاله روش ساخت یک جالباسی چوبی رو آموزش میده که میتونید حتی با استفاده از چوبهای اضافه و دور ریختنی اون رو بسازید. میتونید از رنگ های مختلف برای رنگ آمیزی و زیباتر کردن اون استفاده کنید.

-

    

پیشبند آشپزخانه به شکل قو

این مقاله روش دوخت یک قوی صورتی روی پیشبند ساده آشپزخونه رو آموزش میده. پیشنهاد میکنم ببینید و در هنگام آشپزی هم خوشتیپ باشید.

-

    

تخم مرغ رنگی

اگه به فکر رنگ آمیزی تخم مرغ های سفره هفت سین هستید و زیاد از نقاشی روی تخم مرغ سررشته ای ندارید. این مقاله ایده های جالب و هیجان انگیزی برای تزیین تخم مرغ ها داره.میتونید اون ها رو آماده کنید و به دوستانتون عیدی بدید.

-

    

درباره کافه کادو