کافه کادو

درباره بهترین پلتفرم صنایع دستی و دست آفریده های ایرانی

از سال 1393 با شمائیم

در سال 93 کار خود را به عنوان فروشگاه آنلاین صنایع دستی و دست آفریده های ایرانی شروع کردیم . با توجه به رشد خوب ، در سال 94 تصمیم گرفتیم که کافه کادو رو به یک پلتفرم بزرگ تبدیل کنیم که این تصمیم در تیرماه 95 به ثمر نشست و کافه کادو به شکل فعلی تغییر کرد . امروز با هنرمندان زیادی در ارتباط هستیم و هر روز دوستان هنرمند بیشتری پیدا میکنیم .
هم اکنون کافه کادو در پارک علم و فناوری گیلان و در قالب شرکت دریچه ذهن شمال فعالیت میکند .

صدها

سفارش موفق

چرخ ها را بچرخانیم !

همیشه اهداف بلندی داشتیم و داریم . سعی داریم علاوه بر اینکه برای خود ایجاد اشتغال میکنیم ، برای اطرافیان هم مفید باشیم . کافه کادو تصمیم دارد در چرخش چرخ های اقتصاد ملی نقش یک چرخ دنده خوب و کارآمد را بازی کند ! از همین رو بود که با اینکه فروش آنلاین اجناس وارداتی سود زیادی دارد ،تصمیم گرفتیم فقط محصولات دستساز ایرانی بفروشیم ، فقط ایرانی !

تیم کافه کادو

کافه کادو با کمک ده ها متخصص جوان به جایی که امروز هست رسیده . افرادی که بصورت دائمی یا پاره وقت به کافه کادو کمک کرده اند . ده ها نفر در قالب ایده پرداز ، مشاور کسب و کار ، برنامه نویس ، نویسنده ، مترجم و ... قبلا و هم اکنون به کافه کادو کمک کرده و میکنند که مدیون تمامشان هستیم .

رضا رضایی پور

بنیانگذار و مدیر تیم

رضا مهندس نرم افزار و سرپرست تیم برنامه نویسی کافه کادو است . علاقه زیاد رضا به مباحث استارت آپ و کارآفرینی سبب آفرینش کافه کادو شد . رضا بیشتر از 10 ساعت در روز روبروی لپ تاپ نشسته و در حال کاره !

صفورا عبدی

هم بنیانگذار و گرافیست

صفورا فوق لیسانس معماری از دانشگاه گیلانه و همیشه تبلت و قلم دستشه و در حال طراحی کردنه . در دانشگاه درک و بیان معماری درس میده و کلی دانشجوی باحال داره . به حیوانات و طبیعت علاقمنده و عاشق بحث های فلسفی هنر و معماریه .

ماجده میراسماعیلی

COO

ماجده فوق لیسانس صنایع دستی از دانشگاه هنر تهرانه ، در دانشگاه درس میده و با هنرمندان زیادی در ارتباطه و پل ارتباطی کافه کادو با هنرمندان هستش . او صاحب برند چوماج هست و خیلی خوب از دنیای هنرمندا اطلاع داره . ماجده یکی از پر انرژی ترین آدم های دنیاست

سیاوش رضایی پور

سوشال منیجر

سیاوش داره مدیریت میخونه و بسیار علاقمند به مباحث مارکتینگ هستش. سیاوش زیاد مطالعه میکنه و همیشه سعی میکنه بهترین راه حل ها رو برای سوشال کافه کادو اجرا کنه .

رامیار زادراد

مدیر کاتالوگ محصول

رامیار به محتوای مرتبط به محصولات رسیدگی میکنه و همیشه اطلاعات رو بروز و باکیفیت نگه میداره . در ضمن رامیار گرافیست خوبیه و پست های اینستاگرام رو اون طراحی میکنه .


تیم توسعه نرم افزار کافه کادو در پارک علم و فناوری گیلان که یک محیط خیلی باحال و پراز جوانان حرفه ای است مستقر است و تیم لجستیک در تهران . اگر علاقمندید که به تیم کافه کادو بپیوندید با  تلگرام پشتیبانی تماس بگیرید و درخواستتون رو مطرح کنید .

یک تیم ، یک خانواده ، هزار داستان

جشن پایان سال 97
مراسم اختتامیه الکام پیچ 97 با رتبه چهارم و انتخاب به عنوان شرکت خلاق
جشن تولد رضا ، آبان 97
رویداد فریلند ، تابستان 97
دیموند پیچ ، تابستان 97 ، سوم شدیم
سیاوش و ماجده در یک قاب
ارائه 3 دقیقه ای در الکام پیچ در مقابل داوران
مرحله اول رویداد سیلک رود استارت آپ ، پاییز 96 ، رشت
اسفند 97 ، دفتر کافه کادو
رویداد بانی رشت ، پاییز 97
فینال سیلک رود استارت آپ ، رضا ، ماجده ، علی حلبی ساز ، جزیره کیش ، فروردین 97
با تیم های باحال سیلک رود
رضا و ماجده ، کیش ، فروردین 97
رضا و علی

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع هنرمندان حرفه ای کافه کادو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

درباره کافه کادو