کادوهایی برای سیگاریها

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1396\11\03

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

سیگاری بودن-خوب یا بد- یه ویژگیه. این ویژگی میتونه زمان کادو خریدن لحاظ بشه و باعث خرید یک کادوی خوب برای این افراد بشه.

 

کادوهایی برای سیگاریها

سیگاری بودن-خوب یا بد- یه ویژگیه. این ویژگی میتونه زمان کادو خریدن لحاظ بشه و باعث خرید یک کادوی خوب برای این افراد بشه.

با سیگار و سیگار کشیدن موافق نیستیم و بهتره که همه سیگاری‌ها، سیگار رو ترک کنند اما اگر خواستید برای یک سیگاری‌ کادو بخرید و گیج شدید که چی بخرید، این ویژگی نه چندان خوب این افراد را در نظر بگیرید.

شاید اولین چیزهایی که برای سیگاری مناسب باشه، ادکلن، خوشبوکننده‌ی دهان یا آدامسه اما غیر ازاین چیزهای بهتری هم می‌تونید بخرید.

اول ازهمه فندک!

در کافه کادو فندک هایی داریم که جدا اگر خریدید دیگه جای حرف برای طرف باقی نگذاشتید و حق داره اگر به عشق این فندک تا آخر عمر ترک نکنه. فندک zippo با طرحی از برند "بی شکل" به نام تهران. مطمین باشید که علاوه بر یک فندک ساده شما دارید یه اثر هنری می‌خرید:

 

فندک zippo برند شمسه، ساختش به صورت کاملا دست ساز، جنس فندک برنز طلایی هست و بسته بندی کامل شامل جعبه و کیسه پارچه ای و بگ مقوایی داره.

 

میتونید حرف اول اسم کسی که دارید براش کادو میخرید رو روی فندک حک کنید.

زیرسیگاری:

فکر اینکه با خرید، زیر سیگاری خوشگل و فندک باحال طرف رو ترغیب به سیگارکشیدن می‌کنیم رو بزارید کنار، ترک یه فرآیند خودجوش و جدید که خود آدم به این نتیجه می‌رسد که دیگه ادامه نده.

برندهای خلاق "بهزاد آرت" و"قطعه29" دو تأمین کننده کافه کادو هستند که زیرسیگاری‌ها سرامیکی و بتنی تولید می‌کنند.

 

 

همیشه در زمان کادو دادن باید به ویژگی افراد توجه کنیم. شکمو بودن، درس خوان بودن، شیک بودن، ورزشکار بودن و .... همه ویژگی‌هایی اند که می‌تونید در انتخاب کادو لحاظش کنید. امروز سیگاری بودن روبررسی کردیم

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو