برای ولنتاین کادو چی بخریم و چی نخریم ؟

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1396\11\22

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

ولنتاین یا روز عشق بهانه ای برای کادو دادن به عشق هامون است . کادو خریدن برای این مناسبت باید با توجه به ویژگی های این روز انجام بشه تا تبدیل به یک فاجعه نشه و خوب برگزار بشه!

 

برای ولنتاین کادو چی بخریم و چی نخریم ؟

ولنتاین یا روز عشق بهانه ای برای کادو دادن به عشق هامون است . کادو خریدن برای این مناسبت باید با توجه به ویژگی های این روز انجام بشه تا تبدیل به یک فاجعه نشه و خوب برگزار بشه!

همانقدر که روز تولد برای آدم ها با اهمیت است و یک اتفاق کاملا شخصی است که از گرفتن هدایای شخصی لذت میبرند ، روز ولنتاین هم به عنوان روز عشق با اهمیت است که همه انتظار کادوهای متناسب دارند .

اینجا چند باید و نباید ساده رو براتون آماده کردیم که برای انتخاب کادوی روز ولنتاین میتونه به درد بخور باشه .

برای ولنتاین چی نخریم ؟

سوال خیلی خوبیه که جوابش دایره کادوها و هدایایی که میتونید بخرید رو خیلی محدود میکنه !

لباس نخرید ! لباس شاید برای تولد خوب باشه اما انتخاب خیلی بدیه برای ولنتاین !

لوازم آرایش نخرید ! مرسی که به فکرید ، اما لطفا سعی نکنید با یک سیاست ساده لوحانه ساده ولنتاین رو جمع و جور کنید !

لوازم الکترونیکی نخرید ! (همچنین لوازم جانبی) موبایل ، هندزفری و قاب خیلی باحالن ، اما نه برای ولنتاین

لوازم منزل نخرید ! ( هیچ وقتتتتتتت !!! ) شاید ساده لوحانه به نظر بیاد اما بعضی آقایون دیده شده که برای عشقشون کاسه بشقاب هم خریدند . برادر من این ها رو بذار یک زمان دیگه .

 

برای ولنتاین چی بخریم ؟

گل ؛ گل یکی از بهترین و رمانتیک ترین کادوهای تمام تاریخه . ولنتاین بدون گل – چه یک شاخه و چه یک دسته یا یک بسته ! – یک چیزی کم داره . مخصوصا اگر برای خانم های قصد خرید دارید گل رو فراموش نکنید ! در کافه کادو یک برند خوب و لاکچری گل داریم به اسم Golgift که علاوه بر اینکه گل رو خیلی عالی بسته بندی و تزیین میکنه ، همراهش شکلات و عروسک هم قرار میده و بسته های خلاقانه و باحالی درست میکنه .

 

عروسک ؛  عروسک ولنتاین معمولا خرس تدی هستش ، اما کلا کادو دادن هر نوع عروسک در این موقعیت عالیه . اگر برای یک آقا پسر کادوی ولنتاین میخرید یک عروسک بامزه و ترجیحا شبیه خودش پیدا کنید ! ، اگر هم برای یک خانم جوان عروسک میخرید هم یک عروسک تزیینی زیبا بخرید .

این خرس هزار کیلویی های چینی رو خواهشا بی خیال بشید ، چون به نظر میاد بیشتر از اینکه عشقتون رو بخواهید تحت تاثیر قرار بدید ، در فکر تحت تاثیر قرار دادن فروشنده و افراد توی خیابان هستید !

برای خرید عروسک ، پیشنهادات خوبی از برندهای عروسک حاضر در کافه کادو مثل لیندا و پرنوش داریم . در زیر بعضی از عروسک های پیشنهادیشون رو ببینید .

 

 

 

شکلات ؛ شکلات هم معمولا پای ثابت تمام ولنتاین هاست و انتخاب مناسبیه ، مخصوصا هم که اگر برای ولنتاین شخصی سازی شده باشه . شکلات های برند شوکو برند رو حتما ببینید ، انتخاب های خوبی برای ولنتاین و همچنین مناسبت های دیگه هستند .

پیشنهادات کافه کادو برای ولنتاین ؛

ما برای اینکه شما راحتتر انتخاب کنید ، یک صفحه ولنتاین راه اندازی کرده ایم .

همیشه باید به خاطر داشته باشیم که ولنتاین و روز تولد و ... بهانه هایی هستند برای شاد بودن . برای فراموش کردن مشکلات . برای داشتن انرژی بیشتر . پس تا جایی که میتونیم این مراسم رو پرحرارت برگزار کنیم و جدی بگیریم .

مقالات مرتبط

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو