خانه ات را برای عید روشن کن !

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1396\12\15

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

نزدیک های عید هستیم و با روش های مختلف میتونیم خونه رو نونوار کنیم . یکی از این روش ها روشن کردن منزل با آباژور هستش ! امروز میخواهیم در مورد خرید آباژور صجبت کنیم :

خانه ات را برای عید روشن کن !

نزدیک های عید هستیم و با روش های مختلف میتونیم خونه رو نونوار کنیم . یکی از این روش ها روشن کردن منزل با آباژور هستش  . امروز میخواهیم در مورد خرید آباژور صجبت کنیم .

بازار پر است از آباژور های چینی . امروز میخواهیم آباژورهایی رو بهتون پیشنهاد بدیم که دیگه سراغ این آباژورهای چینی بی هویت نروید .

آباژورهای خوش قیمت

آباژور از اون لوازمیه که خیلی به خونه شخصیت و هویت میبخشه همچنین جزو اسبابیه که هر 6،7 سال یکبار شاید عوض بشه . پس یا نباید خریدش یا اگر میخریم باید خوبش رو بخریم که هم خانه زیباتر باشه و هم مدت ها از یک اسباب بی ریخت در عذاب نباشیم . اگر حرف من رو قبول داشته باشید ، 250 هزار تومان برای همچنین اسبابی مبلغ زیادی نیست ، مخصوصا هم اگر که ایرانی باشه و در تیراژ کم و مهمتر از همه اینکه با عشق تولیدشده باشه !

ما در کافه کادو چند برند خوب داریم که دانه دانه به شما معرفیشون میکنم :

 

اول برند نورنیک که کار تخصصی اشون آباژوره . پایه های آباژور همگی در کارگاه نورنیک تولید شده و طراحی شیدها  هم همگی توسط همین برند انجام میشه . کاملا ایرانی و اصیل

دوم برند جامخانه

حتما در سایت های خارجی آباژورهای خلاقانه ای که با لوله های فلزی و شیرفلکه درست شده اند رو دیده اید . فکر نمیکنم چنین چیزی رو در فروشگاه یا مغازه ای دیده باشید . اما ما اینجا برند جامخانه را به شما معرفی میکنیم که این محصولات رو خودش تولید میکنه . واقعا فوق العاده است .

اگر خانه ای مدرن دارید این محصولات را انتخاب کنید . همچنین این آباژورها و چراغ های مطالعه مناسب محل کار یا دفتر شما هم هستند . جنس بدنه اون ها فلزیه و لامپ های فوق العاده زیبای آنتیکی دارند که هوش از سر میبره .

آباژورهای لاکچری و گران

نمیدونم سطح درآمدی شما چقدره اما 400 هزار تومان برای من عدد کوچکی نیست . آباژورهای برند فام لایت که یک برند خوش نام ایرانی هستش همگی حدود 400 هزار تومان هستند . پایه های این آباژورها همگی شیشه دستساز هستند و رنگ های فوق العاده ای دارند . فام لایت پارچه های نفیس و زیبایی برای شید روی آباژور انتخاب کرده اما اگر مایل بودید میتونید خودتون هم براشون پارچه بفرستید تا خودتون همه چیزش ست باشه . برای هماهنگی با پشتیبانی کافه کادو (09900193191) تماس بگیرید

برند پیکولت دکور هم که در زمینه ساخت آباژورهای دستساز فعالیت میکنه ، آباژورهای بسیار زیبا با پایه های بلند داره که کیفیت چوب پایه و کیفیت پارچه شیدشون فوق العاده است .

یک پیشنهاد جذاب

برند شیشه گر که از خوبای صنایع دستی ایران هستش ، یک آباژور رومیزی خاص و خوشگل طراحی کرده که دوست داریم اون رو هم به شما پیشنهاد بدیم . این آباژور با تکنیک تیفانی که یک تکنیک کار با شیشه هستش ساخته شده و خیلی دلبرانه است .

در مجموع پیشنهاد میکنیم که برای اینکه یه جلوه عالی و تازه به خانه یا محل کارتون بدید یک آباژور جدید بخرید . بخش نور و روشنایی کافه کادو رو حتما ببینید و مناسب رنگ مبل و کوسن و پردتون آباژور انتخاب کنید . اگر هم خواستید با پشتیبانی کافه کادو (09900193191) تماس بگیرید تا در مورد اینکه شما برای شید روی آباژور چطور میتونید پارچه ارسال کنید راهنماییتون کنند .

 

 

مقالات مرتبط

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو

کراوات و پاپیون

تی شرت

کفش

ماگ

انگشتر

گوشواره

گردنبند

کیف دوشی

کیف پول

کیف دستی


کوسن

رومیزی

آباژور

ظروف

تابلو و دیوارکوب

ساعت

عروسک

استیکر

تزیینی

دسته گل