دستبند یک کادوی مردانه

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\01\20

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

خیلی از مردان جوان و پسرها به دستبند علاقه زیادی دارند اما خیلی وقت ها فرصت خرید اون رو ندارند . زمانی که به فکر خرید کادو برای اون ها هستید ، دستبند رو فراموش نکنید

دستبند یک کادوی مردانه

خیلی از مردان جوان و پسرها به دستبند علاقه زیادی دارند اما خیلی وقت ها فرصت خرید اون رو ندارند . زمانی که به فکر خرید کادو برای اون ها هستید ، دستبند رو فراموش نکنید .

دستبندهای چرمی انتخاب های خیلی مناسبی برای کادو دادن هستند . سعی کنید از دستبندهای با چرم طبیعی گاوی یا بز استفاده کنید . برخی از این دستبندها به دلیل کیفیت بالا ممکن است که کمی گرانتر باشند اما ارزشش را دارند به خاطر اینکه پوسته نمیدهند و مدت زمان زیادی سالم باقی میمانند . مردان جوان 18 تا 37 یا 38 ساله از اینکه یک دستبند شیک هدیه بگیرند خیلی لذت میبرند .

اینجا تعدادی از دستنبدهای پیشنهادی رو میتونید ببینید . در صورتی که علاقمند باشید میتونید نوشته مورد نظر تون رو هم روی این دستبند حک کنید . در زمان سفارش میتوانید شعر یا عبارت مورد نظرتون رو در توضیحات بنویسید .

نکاتی برای نگهداری از دستبندهای چرمی :

هیچ وقت چرم رو نشویید به دلیل اینکه چرم خشک شده و خراب میشود . برای تمیز کردن چرم از دستمال و واکس یا روغن های جلادهنده چرم استفاده کنید تا همیشه دستبندی با کیفیت و نو داشته باشید .

 

مقالات مرتبط

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو

کراوات و پاپیون

تی شرت

کفش

ماگ

انگشتر

گوشواره

گردنبند

کیف دوشی

کیف پول

کیف دستی


کوسن

رومیزی

آباژور

ظروف

تابلو و دیوارکوب

ساعت

عروسک

استیکر

تزیینی

دسته گل