تنديس هاي فلزي ، هداياي ارزشمند؛

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\06\27

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

نام اصفهان از ازل با هنر و صنايع دستي آميخته بوده. امروز با مجموعه اي از نفيس ترين محصولات برند سلام که از اصفهان هستند آشنا ميشويم.

تنديس هاي فلزي ، هداياي ارزشمند؛

نام اصفهان از ازل با هنر و صنايع دستي آميخته بوده. امروز با مجموعه اي از نفيس ترين محصولات برند سلام که از اصفهان هستند آشنا ميشويم.
محرم،محملي براي هنر اسلامي
از کودکي ماه محرم رنگ و بوي خاصي براي ما داشته.آميزه اي از نوحه سرايي و عطر اسپند و صداي سنج و طبل و شمايل حضرت عباس و در کنار آن صد ها المان هاي ديگر مثل علم و چلچراغ و زنجير و گهواره سبز . اين المان هاي ايراني -اسلامي- شيعي، امروز دستمايه هنر هنرمنداني شده که سعي در زنده نگاه داشتن اين المان هاو البته تکنيک هاي ساخت آن ها دارند.

تنديسيک علم و صد ها المان زيبا
دسته هاي عزا داري،فضاي پر از بوي گلاب آميخته با اسپند، جوانان سياه پوش زنجير زن،نوحه خان و جلوتر از همه علم بزرگ و زيبا.
علم ها از زمان صفويان وارد فرهنگ مذهبي ايرانيان شدند و ايرانيان هم تا توانستند با شاخصه هاي فرهنگي خود آن را زينت دادند.

علم


تيغه هاي زيبا با طرح هاي اسلامي که هنر دست فلز کاران را به رخ مي کشد، شير و مرغ و شال مزين به اسما کبريايي

علم

مرغان فلزي ، نشسته بر علم
طاووس ها و مرغ ها همراه با شير و زنگوله هاي اعجاب انگيز جز جدا نشدني علم ها هستند.از ريشه ي حضور اين مرغان بي اطلاعيم اما مدام و هر سال انگار دوباره عاشق نگاه خيره ي آن ها مي شويم.
مجموعه سلام که تصميم به احياي فرهنگ و المان هاي ايراني اسلامي دارد، مجموعه اي زيبا گرد آوري نموده از هنر دست فلزکاران چيره دست و زبده اصفهان.

علم

مرغ علممحرم که ميشود ، بي هوا و نا خدآگاه جمع مي شويم در سوگ مردماني که جان دادند اما زير بار ظلم نرفتند. کاش چون ايشان بوديم، آزاده

مقالات مرتبط

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو

کراوات و پاپیون

تی شرت

کفش

ماگ

انگشتر

گوشواره

گردنبند

کیف دوشی

کیف پول

کیف دستی


کوسن

رومیزی

آباژور

ظروف

تابلو و دیوارکوب

ساعت

عروسک

استیکر

تزیینی

دسته گل