به نظر مردم چه کادوهایی ارزشمندتر هستند؟

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1396\03\08

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

خاطره سازترین کادویی که گرفته اید را مرور کنید. شما را خوشحال کرد یا ناراحت؟ امیدوارم که خوشحال شده باشید اما خب متاسفانه همیشه این طور نیست. گاهی خاطره سازترین کادو، بدترین کادویی است که گرفتید. مطالبی که در ادامه می خوانید حامل نظرسنجی از دوهزار فرد هجده تا شصت و پنج ساله است.

به نظر مردم چه کادوهایی ارزشمندتر هستند؟

خاطره سازترین کادویی که گرفته اید را مرور کنید. شما را خوشحال کرد یا ناراحت؟

امیدوارم که خوشحال شده باشید اما خب متاسفانه همیشه این طور نیست. گاهی خاطره سازترین کادو، بدترین کادویی است که گرفتید. مطالبی که در ادامه می خوانید حامل نظرسنجی از دوهزار فرد هجده تا شصت و پنج ساله است.

موقع کادو خریدن سلیقه طرف مقابل مهم تر است

وقتی می خواهید  کادو بخرید خودخواهی را کنار بگذارید.تقریبا نصف این دو هزار نفر گفتند که کادوهایی که گرفته اند کاملاً مشخص بوده سلیقه آن ها در نظر گرفته نشده و موقع کادو خریدن، چیزی انتخاب شده که طرف می خواسته خودش چنین چیزی داشته باشد پس دفعه بعد که برای مادرتان کادو می خرید مطمئن شوید فقط سلیقه او را در نظر گرفتید و نمی خواهید چیزی بخرید که بعداً بتوانید آن را برای استفاده خودتان قرض بگیرید!

کادوهای مفید همیشه طرفدار دارند

کادوهی عجیب و غریب هم می توانند جالب باشند اما کادویی که به درد بخور باشد طرفدارهای بیشتری دارد. دفعه بعد که برای کسی کادو می خرید سعی کنید چیزی باشد که به آن نیاز داشته باشد، چیزی ساده مثل شارژر گوشی، کتاب آشپزی یا حتی بلیط یک سفر

جواهرات برای خانم ها و وسایل الکترونیکی برای آقایان جزو بهترین کادوها هستند

درست است که همه نمی توانند برای خانم مورد علاقه شان الماس بخرند اما به هر حال جواهرات از نظر خانم ها جزو بهترین کادوها محسوب می شوند و از طرف دیگر آقایان از گرفتن لوازم الکترونیکی به عنوان کادو ذوق زده می شوند

کادوهای معنادار واقعا تاثیرگذار هستند

مسلماً وقتی برای کسی در نهایت حوصله می خرید تاثیرگذارتر از کادویی خواهد بود که در دقیقه نود خریداری شده و البته از نظر خانم ها کادوهایی معنایی خاص را منتقل می کند ارزشمندتر هستند. دفعه بعد که می خواهید کادو بخرید، تاریخ، مکان یا لحظه خاصی را به یاد بیاورید و کادویی مرتبط با این مفاهیم بخرید تا تاثیرگذارتر باشند.

 

کادو

کادویی انتخاب کنید که مشابه آن را نداشته باشد

خریدن کادویی گران قیمت برای افرادی که در آمد بالایی دارند چنان برای آن ها غافلگیرکننده نیست چون احتمالا مشابه آن را دارند برای این دسته از آدم ها کادوهایی خاص در نظر بگیرید مثل تور خوراکی ها، چنین تجربه ای به آن ها این فرصت را می دهد تا غذای مختلف را امتحان کنند، عکس های به یادماندنی بگیرند و خاطراتی خوش برای آن ها ساخته شود

نیازها و شرایط فعلی افراد را در نظر بگیرید

با کارهای کوچک و جالب هم می توان خاطره ای زیبا ساخت، به یاد داشت زیبا، نواختن یک آهنگ شاد یا حتی چیدن میز صبحانه هم می تواند کادو باشد.بعضی کادوی اغراق آمیز دوست دارند و بعضی ها نیز خاطره ای خوش را کادو می دانند.

حالا چند مثال از کادوهای بد:

سنگ قبر، جوراب تک لنگه، کارت هدیه بدون موجودی، نرم افزار آنتی ویروس ( که برای استفاده آن احتیاج به کامپیوتر دارد)، جعبه خالی دی وی دی، شامپوی نصف مصرف شده، گردن بندی که اسم فرد اشتباهی روی آن نوشته شده باشد.

مقالات مرتبط

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو

کراوات و پاپیون

تی شرت

کفش

ماگ

انگشتر

گوشواره

گردنبند

کیف دوشی

کیف پول

کیف دستی


کوسن

رومیزی

آباژور

ظروف

تابلو و دیوارکوب

ساعت

عروسک

استیکر

تزیینی

دسته گل