آموزش سایز بندی لباس

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\30

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

معمولا یکی از نگرانی ها در زمان خرید لباس بصورت آنلاین اینه که نمیدونیم قواره لباس چطوریه و آیا مثلا سایز لارژش به ما میخوره یا نه ! این دردسر رو امروز حل میکنیم !

آموزش سایز بندی لباس

معمولا یکی از نگرانی ها در زمان خرید لباس بصورت آنلاین اینه که نمیدونیم قواره لباس چطوریه و آیا مثلا سایز لارژش به ما میخوره یا نه ! این دردسر رو امروز حل میکنیم !

در حال حاضر در کافه کادو دو برند کاف و بهزاد آرت تی شرت ها  و تونیک های زنانه و مردانه شان را برای فروش گذاشته اند . هر دو برند جدول سایزی ارائه کرده اند که برای کشف سایزتون و انطباقش با محصولی که میخواهید سفارش بدید بهتون کمک میکنه .

سایزبندی تی شرت های مردانه بهزاد آرت
لطفا به جدول سایزبندی زیر دقت کنید. با یک متر خیاطی ساده عرض سرشانه و عرض سینه خودتون رو بگیرید و با جدول زیر مطابقت بدید . به راحتی سایز و شماره سایزتون رو کشف کنید .

 سایزبندی تی شرت های زنانه بهزاد آرت
یک متر ساده خیاطی بردارید . عرض شانه و عرض سینه خودتون رو اندازه بگیرید و بر اساس جدول سایز لباس زنانه که در زیر آمده ، تی شرت بهزاد آرت خودتون رو با سایز دلخواه و بدون نگرانی سفارش بدید .

تی شرت های بهزاد آرت در بسته بندی ای شبیه آنچه در زیر میبینید به دست شما خواهد رسید .


سایزبندی تونیک های برند کاف
برند کاف برای تابستان 97 کلکسیون زیبایی از تونیک های زنانه در سه سایز ارائه کرده . در جدول زیر ابعاد و اندازه های دقیق این تونیک ها رو میتونید ببینید و با استفاده از این اطلاعات میتونید مناسبترین سایز رو برای خودتون انتخاب کنید .

 

https://www.cafekado.ir/images/Articles/0000020180520161323.jpg


از خرید اینترنتی لباس نترسید . همیشه از وب سایت های معتبر مثل کافه کادو خرید کنید تا مطمئن باشید که جنس مرغوب به دستتون میرسه و همیشه برای سایز بندی از جدول سایز تولیدکننده استفاده کنید .
شاید جا داره اینجا این نکته رو ذکر کنیم که هر دو برند کاف و بهزاد آرت از برندهای ایرانی درجه یک با فروش های بین المللی هستند که از المان های اصیل ایرانی در طراحی لباس هاشون استفاده کرده اند .

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات ایران ساخت دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 60000 محصول از صدها برند ایرانی

یک کادوی عالی

کادوهایی کمیاب ، خاص و به یادماندنی با بسته بندی زیبا

درباره کافه کادو