پیشنهاد کادو برای آقایان

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\30

       |    

از گروه : کادو چی بخرم ؟

کادو برای شوهرم یا دوستم چی بخرم از پرتکرارترین سوالات تاریخ بشر بوده ، البته تا قبل از راه اندازی بخش کادوهای پیشنهادی آقایان در کافه کادو !

پیشنهاد کادو برای آقایان

کادو برای شوهرم یا دوستم چی بخرم از پرتکرارترین سوالات تاریخ بشر بوده ، البته تا قبل از راه اندازی بخش کادوهای پیشنهادی آقایان در کافه کادو !

مدت هاست که کافه کادو همراه شماست و مهمترین سوال خیلی از خانم ها از ما این بوده که کادو برای یک آقا میخوام ، چی بخرم ! حالا این آقا گاهی پدر یا همسر ، گاهی یک دوست یا نامزد و گاهی یک همکار یا استاد بوده . این سردرگمی در خرید هدیه و کادو رو دیدیم و تصمیم گرفتیم یجوری حلش کنیم . تصمیم گرفتیم که پیشنهاداتمون رو در قالب یک صفحه جدید در کافه کادو راه اندازی کنیم . صفحه ای به عنوان پیشنهادات کافه کادو برای آقایان


ما پیشنهاداتمون رو جدا جدا طبقه بندی کردیم که البته این پیشنهادات در طول ماه تغییر خواهد کرد .

فعلا برای آقایان از بخش های تی شرت ، اکسسوری ، زیرسیگاری و فندک ، ساعت ، دستبند و مچ بند و همچنین گل پیشنهاداتی آماده کرده ایم که امیدواریم بپسندید .

 

ست چرم

باکس گل


همونطور که میدونید تمام محصولات کافه کادو ایرانی هستند و دستساز پس به قطع لیاقت تقدیم شدن به عزیزتون رو داره و مطمئن باشید حس خوبی که هنرمند در زمان ساخت به اون منتقل کرده اون رو نفیستر و با ارزشتر میکنه .

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو