کافه کادو

همکاری با کافه کادو

نویسنده تحریریه / خبرنگار

کافه کادو برای تقویت مقالات و اخبار موجود در بخش مجله نیاز به جوانانی خلاق دارد . اگر فکر میکنید که میتوانید در زمینه های صنایع دستی ، دست آفریده ها ، اخبار هنری ، رویدادهای فرهنگی و هنری برای کافه کادو مقاله ، گزارش یا خبر تهیه کنید با ایمیل career@cafekado.ir مکاتبه کنید و توانایی ها و سوابق خود را برای ما بفرستید . اگر فعالیت قبلی دارید ذکر کنید اما اگر هم تازه شروع کرده اید هم میتوانید علاقمندی ها و ایده آل های خودتان را برای ما بفرستید .
همکاری در این بخش پارت تایم بوده و نیاز به حضور در دفتر ندارد .

عکاس

کافه کادو در این اندیشه است که این سایت انعکاسی از مردم ایران باشد . ما دوست داریم که جوانان خودشان ، محل زندگی و تحصیلشان و دوستانشان و اماکن آشنای اطرافشان را در وب سایت کافه کادو ببینند . از استفاده از عکس های آماده بیزاریم و دوست داریم تصاویری دست اول و دوست داشتنی در سایت استفاده کنیم . اگر عکاس هستید و ایده های خوبی برای عکاسی ، مخصوصا عکاسی خیابانی و شهری دارید کافه کادو علاقمند به همکاری با شماست . با ایمیل career@cafekado.ir مکاتبه کنید و چند عکسی که گرفتید رو پیوست ایمیل کنید . اگر آدرس اینستاگرام هم دارید که چه عالی ، اون رو هم برای ما ارسال کنید .
کافه کادو بر اساس نیاز و طبق قرارداد یا تفاهم نامه ای عکس های شما را خریداری میکند .

بازاریاب

پنل های ویژه کافه کادو محصولی منحصر به فرد برای تولیدکنندگان صنایع دستی هستند . کافه کادو با بررسی دو ساله این بازار و برای رفع یک مشکل حاد به نام نقصان در مارکتینگ برند های کوچک صنایع دستی اقدام به راه اندازی این پنل ها نموده است . ما به محصول خود ایمان داریم و قصد گسترش آن به سراسر ایران را داریم . اگر شما قبلا در زمینه بازاریابی و فروش کار کرده اید ، خوشحال خواهیم شد با هم همکاری کنیم .
پنل ویژه کافه کادو محصولی با تکنولوژی بالا و مشتری پسند است و فروش آن بسیار لذت بخش خواهد بود . سود متعلقه به بازاریاب در هر فروش بیش از 20 درصد است . اگر علاقمند به فروش هستید با ایمیل career@cafekado.ir مکاتبه کرده و سوابق خود را ذکر کنید .
اگر نیاز به توضیح در مورد محصول دارید بخش تعرفه ها و خدمات به شما کمک خواهد کرد .

با کافه کادو باشید !

کافه کادو روزهای دوشنبه و جمعه یه خبرنامه کامل به صورت ایمیل برای تمام دوستانش ارسال میکنه . . در این خبرنامه مقالات جدید و جالب در مورد صنایع دستی و دست آفریده های خلاقانه ، محصولات جدید ، اخبار تخفیفات گروهی برای شما ارسال میشه. همچنین کدهای تخفیفی برای شما ارسال میشه که میتونید ازش در سایت استفاده کنید .

اگر اهل شبکه های اجتماعی هم هستی ، حتما حتما ما رو اونجا هم دنبال کن

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو

کراوات و پاپیون

تی شرت

کفش

ماگ

انگشتر

گوشواره

گردنبند

کیف دوشی

کیف پول

کیف دستی


کوسن

رومیزی

آباژور

ظروف

تابلو و دیوارکوب

ساعت

عروسک

استیکر

تزیینی

دسته گل