مشتریان خود را چند برابر کنید

هزاران نفر بی صبرانه منتظر محصولات شما هستند

به بهترین پلتفرم فروش دست آفریده های ایرانی بپیوندید

برای فروش دست آفریده های خود از ابزارهای قدرتمند و شرایط منصفانه کافه کادو استفاده کنید

اگر نمیدونید پلتفرم یعنی چه باید توضیح بدیم که پلتفرم بستری آزاد برای فروش محصولات است . به این معنی که در کافه کادو به عنوان یک پلتفرم هنرمندان خودشان محصول را ثبت میکنند و آن را مطابق میل خود قیمت گذاری میکنند . هر زمان هم خواستند آن را از سایت حذف میکنند . در این شیوه معمولا محصولات در انبار نگهداری نمیشود و بلافاصله پس از سفارش برای مشتری از سوی تولیدکننده ارسال میشود.

کمیسیون منصفانه

کمترین کمیسیون در بین فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های سطح شهر . قیمت محصول را خودتان انتخاب میکنید

ابزار قدرتمند

با کمک پنل مدیریت کافه کادو ، ثبت نام کنید ، برند خود را معرفی کنید ، اطلاعات خود را ثبت کنید ، محصول جدید ایجاد کنید و محصول را قیمت گذاری کنید

پشتیبانی و آموزش

کافه کادو شما را در بازاریابی ، طراحی و تکوین محصول ، بخش بندی بازار و مسائل مربوط به فروش از طریق مقالات علمی و دوره های آموزشی راهنمایی میکند .

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع هنرمندان حرفه ای کافه کادو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

کمیسیون منصفانه

کافه کادو با مشکلات هنرمندان در مورد پورسانت و کمیسیون های بالا و غیر منصفانه برخی سایت ها و فروشگاه ها آشناست . کافه کادو تلاش میکند تا با ایجاد بستری حرفه ای زمینه فروش محصولات بیشتر را برای هنرمندان فراهم کند و از تعدد فروش ها سود ببرد نه از درصد بالا برای هر فروش . درصد کمیسیون شناور هم در راستای منصفانه تر نمودن دریافتی کافه کادو و رضایت بیشتر هنرمندان و مصرف کنندگان طراحی شده است .

18%

محصولات بین 10 تا 100 هزارتومان

در صورتی که محصول شما 100 هزار تومان یا کمتر باشد ، پس از فروش ، کافه کادو 18 درصد کمیسیون برداشته و مابقی را طی 72 ساعت با شما تسویه میکند .
قابل ذکر است که به هر محصول به صورت اتوماتیک 4 هزار تومان بابت بالانس هزینه ارسال اضافه میگردد که کمیسیون فروش بدون این رقم محاسبه میگردد .

15%

محصولات بین 100 تا 200 هزارتومان

در صورتی که محصول شمابیش از 100 و کمتر از 200 هزار تومان باشد ، پس از فروش ، کافه کادو 15 درصد کمیسیون برداشته و مابقی را طی 72 ساعت با شما تسویه میکند .
قابل ذکر است که به هر محصول به صورت اتوماتیک 4 هزار تومان بابت بالانس هزینه ارسال اضافه میگردد که کمیسیون فروش بدون این رقم محاسبه میگردد .

12%

محصولات بالای 200 هزارتومان

در صورتی که محصول شما بیشتر از 200 هزار تومان باشد ، پس از فروش ، کافه کادو 12 درصد کمیسیون برداشته و مابقی را طی 72 ساعت با شما تسویه میکند .
قابل ذکر است که به هر محصول به صورت اتوماتیک 4 هزار تومان بابت بالانس هزینه ارسال اضافه میگردد که کمیسیون فروش بدون این رقم محاسبه میگردد .

پس از ثبت سفارش توسط مشتریان محترم ، سفارشات در پنل شما قرار گرفته و تلفنی با شما جهت هماهنگی زمان ارسال تماس گرفته میشود .
حداکثر 72 ساعت پس از تحویل به مشتری مبلغ محصولات با کسر کمیسیون ذکر شده در بالا به حساب هنرمندان واریز میگردد .

ابزار قدرتمند

با ثبت نام در کافه کادو پنلی به شما اختصاص می یابد که امکانات کاملی شبیه یک وب سایت . کافه کادو ابزاری کاربردی و نیرومند برای مدیریت محصولات و فروشگاه اختصاصی شماست .

افزودن ، ویرایش و حذف محصول

توضیح کامل برای هر محصول به همراه 2 تصویر

قیمت گذاری مستقل

انتخاب لوگو و قراردادن اطلاعات کامل برند

معرفی بنیانگذار بصورت کامل

تخفیف دار نمودن محصولات

مشاهده سفارشات بصورت کامل

مشاهده بازدیدها

برقراری تماس با پشتیبانی از طریق تیکت

پشتیبانی و آموزش

یکی از مهمترین ماموریت های کافه کادو ، آموزش هنرمندان در زمینه های بازاریابی ، مدیریت و محصول است . هنرمند آگاه محصول مطابق نیاز بازار تولید خواهد کرد و در فروش موفقتر عمل خواهد نمود . این امر یک موفقیت هم برای خود هنرمند و هم برای کافه کادو خواهد بود .

مقالات ماهیانه

هر ماه مطالب جدیدی در قالب مقاله به بخش دانشنامه پنل کاربری هنرمندان اضافه میشود . این مقالات بصورت اختصاصی توسط افراد خبره برای کافه کادو و در زمینه مدیریت در حوزه صنایع دستی تالیف میشوند .

دوره های حضوری

کافه کادو هر فصل با ثبت نام از هنرمندان ، دورهمی های مدیریتی برگزار میکند . در این دوره ها سعی میکنیم مبانی مدیریت و بیزنس به هنرمندان آموزش داده شود .

پشتیبانی قدرتمند

یکی از ویژگی های مهم کافه کادو پشتیبانی قدرتمند آن است . همیشه میتوانید در مورد موارد مختلف با پشتیبانی کافه کادو تماس بگیرید و پاسخ های قانع کننده و راهگشا بگیرید .

با کافه کادو بازار خود را گسترش بدید

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع هنرمندان حرفه ای کافه کادو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

به ما اعتماد کنید

یک جمع هنری کافه کادو را اداره میکند

ما یه تیم کوچیک هستیم که عاشقانه کارمون رو دوست داریم . هر روز که کار رو شروع میکنیم آماده ایم تا با آدم های جدید و هنرمندای مهربون تازه ای آشنا بشیم .
هر چالش جدید ، یک لذت جدید برای ماست . ما با این لذت های شیرین روزهامون رو میگذرونیم ...

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات دست ساز دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 2000 محصول از 100 برند مختلف

یک کادوی عالی

صنایع دستی و دستآفریده میتونه بهترین کادو باشه

درباره کافه کادو

کراوات و پاپیون

تی شرت

کفش

ماگ

انگشتر

گوشواره

گردنبند

کیف دوشی

کیف پول

کیف دستی


کوسن

رومیزی

آباژور

ظروف

تابلو و دیوارکوب

ساعت

عروسک

استیکر

تزیینی

دسته گل