پیشنهاداتی برای خرید کادوی یلدا

هدایایی به بهانه یلدا

یلدای 98 هم داره میاد . یلدا یک بهانه است ، بهانه ای برای ابراز عشق و گردهم آیی های دوستانه و مهربانانه . یلدا بلندترین شب سال هستش و از فرداش شب ها کوتاه و کوتاه تر میشن تا به بهار برسیم. از یلدا هم بوی زمستان میاد هم پاییز و هم بهار . این یلدا عجیبترین شب سال است

کادوهایی به بهانه یلدا طی چند سال اخیر که کافه کادو را راه انداختیم ، نزدیکای یلدا همه به دنبال کادوهای مناسب یلدا بودند . کادوهایی با المان هایی مثل انار و هندوانه . امسال هم مثل سال گذشته کمپین یلدا راه انداختیم و کلی پیشنهاد باحال - که البته بیشترش زنانه است - برای شما داریم .

کادوهای یلدایی

پیشنهادات یلدایی

کادوهای سفارشی

فرم سفارش

لطفا برای سفارش محصول سفارشی فرم زیر را تکمیل کنید . همکاران ما در عرض 24 ساعت با شما تماس میگیرند و در مورد نحوه انجام کار با شما صحبت میکنند .

با اینکه تمامی محصولات موجود در کافه کادو دستساز بوده و در تیراژ پایین تولید میشوند ، اما اینکه یک محصول سفارشی و فقط و فقط برای شما یا عزیزتون طراحی و تولید شود ، آنرا بسیار ارزشمندتر میکند . ما در اینجا نمونه هایی از محصولات قابل سفارشی سازی را معرفی کرده ایم که میتوانید با تکمیل فرم روبرو آن ها را سفارش دهید .

پس از تکمیل فرم همکاران ما با شما تماس گرفته و در مورد تکمیل سفارش با شما تماس میگیرند .

 انگشترهای سفارشی   انگشتر های نام و حروف الفبای شمسه یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولات کافه کادوست . شما میتوانید نام عزیزتون رو بصورت یک انگشتر برنجی بسیار زیبا و با کیفیت سفارش بدهید تا در کمتر از یک هفته این کار زیبا رو به دستتون برسانیم .

 شکلات سفارشی   شکلات های سفارشی یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها برای یلداست . شما میتونید شکلات خاص خودتان را با 150 هزار تومان سفارش بدهید و یک هدیه خاص و خاطره ماندگار ثبت کنید . شما میتوانید تصویر خاص مدنظرتان را روی بسته تک تک شکلات ها چاپ کنید و حتی تصویر روی شکلات را انتخاب نمایید . همچنین میتوانید جعبه های 48 ، 100 و 150 عددی را با توجه به بودجه خودتون انتخاب کنید .

 سکه سفارشی   سکه سفارشی یکی از محصولات جالب و دوستداشتنی جدید کافه کادوست . شما میتوانید یلدای امسال را با ضرب سکه خاص امسال ماندگار کنید . این سکه از جنس نقره بوده و قطر دایره آن در حدود 3.2 سانتیمتر است . سکه سفارشی شما با طرح مورد نظر خودتان که در پشت و روی کار حکاکی میشود ، با بسته بندی شیک و فاخر در کمتر از یک هفته در اختیار شما خواهد بود .


همچنین همیشه میتوانید با تلفن همراه 09900193191 یا به تلگرام     @ckSupport پیغام داده و در مورد این کادوهای سفارشی کسب اطلاع کنید .

قیمت مناسب

با بهترین قیمت و بی واسطه از تولیدکننده بخرید

عاشقش میشوید

محصولات ایران ساخت دوست داشتنی و خاص ، پر از انرژی مثبت

کلکسیون متنوع

انتخاب از میان 60000 محصول از صدها برند ایرانی

یک کادوی عالی

کادوهایی کمیاب ، خاص و به یادماندنی با بسته بندی زیبا

درباره کافه کادو